Audi A4 Automatike 1.9 tdi mundesi ndrrimi

Shitet nga: Beni Dje 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 500 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet Audi A4 Kamio Automatike ne gjendje shum te mire dhe shum ekonomike.
Kartat te paguara deri 09-2017 Vaj filtra te sapo ndruar,filter nafte,filter ajri,filter kondicioneri.pasqyra elektrike klima elektronike. 200 000 km orgjinale
Shitet Ose nderrohet me makine benzine gas.
Bmw 320, 325,520,525,528.Mercedes C200,E200.Audi A4,A6. ose tipe tj.ose foristrade benzine gas te jene ne te njejtin cemim me audin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim