Belarus 650

Shitet nga: mandi 06 Sht 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina : Traktorë
shes belarus ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike si dhe lidhse bari gallignan e fiatagri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim