Scania 144-460

Shitet nga: Endri 15 Nën 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Viti 1998 (460hp) Nuk ka retarder
Eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike
Sherbimet te gjitha te sapokryera
Tapiceria eshte e gjitha e veshur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim