Mercedes Benz Sprinter

Shitet nga: Engjell 11 Pri 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

620 000 LEK

Komuna: Korçë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Makina esht ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet e bera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim