Mercedes Atego

Shitet nga: atego 19 Mar 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
shitet mercedes atego ne gjendeje super makina e sapo erdhur nga gjrmania me te gjitha dokumentat e paguara nuk esht punuar ne shqipri makina eshte me dopjo gabine ka dy krevate gjumi brenda ka kondicjoner xhama elektrike sobe ngroje baxha xhami gomat mishelin bllokash abs nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi atego 12.28 makina esht e gati per cdo lloj prove ose ndrohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim