MERCEDES BENZ ATEGO 10 17 L

Shitet nga: Tonio 01 Jan 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 900 EUR

Komuna: Korçë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
MERCEDES BENZ ATEGO 10 17 L DOPIO KABINE ME DY KREVATE FJETJE SOBE NGROHJE ME NAFTE AJER TE KONDICJONUAR XHAMA ELEKTRIKE 6 MARSHE +BLLOKAZH GJATESIA E TERMUSIT 7.90 X 2.50 X 250 GOMAT SAPO TE NDERUARA NE GJENDJE SHUM TE MIRE DHE LETRAT E PAGUARA TE GHITHA BRENDA DHE JASHTE VENDIT DERI NE DHJETOR 2016 NE GJENDJE SHUM TE MIRE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim