Mercedes benc 609 3995 kubik -90

Shitet nga: Reli Sot 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 LEK   5 000 000 LEK

Komuna: Korçë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 609
CMIMI 500.000 MILION LEKE TE VJETRA Mercedes eshte ne gjendje shume te mire shitet per arsye mos punimi ... makina ka motor kamjo xhenerike shume te mira te gjitha sherbimet dokumenta i kan mbaruar ne shkurt te 2016 .... cmim i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim