Kamiona MAN 19463 Tga 410

Shitet nga: enea 19 Tet 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 19 464
Shes Man terheqes ne gjendje shum te mire,kamioni eshte full extra,ritarder,intarder,zf,i ka te gjitha gomat e reja,mund te ndrohet me makine,kam edhe kamjona te tjere+trajlera per kontenier.cmimi i diskutueshem ose nderohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim