Kamiona MAN 19463 -98

Shitet nga: enea 12 Qer 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 19 464
Shes Man terheqes ne gjendje shum te mire,kamioni eshte full extra,ritarder,intarder,zf,te gjitha riparimet i jane bere ne greqi ne servisi i Man-it,kamioni shitet me garanci sepse motori eshte bere i ri me vlere 8000 euro,i ka te gjitha gomat e reja,mund te ndrohet me makine,kam edhe kamjona te tjere+trajlera per kontenier.cmimi i diskutueshem ose nderohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim