Fassi Telekomande per cdo marke vinci

Shitet nga: auto si Dje 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 EUR   2 500 EUR

Komuna: Kavajë
Shitet telekomande hetronic montohet ne te gjith vincat me 4 ose me 6 levizje .montohet brenda ditës nga servisi jon.ne ofrojme cilesi dhe garanci .00355682004563...00355684013373 Viber 00355695368886.ne facebook Auto S-I ..gimail auto si.al ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim