Pajisje lavazhi set

Shitet nga: Edi Sot 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Pajisje lavazhi te ardhur nga italia ,pak te perdorura ne gjendje te mir teknike shiten set
Me marrveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim