TIRANE--vektra 1.9 dizel -05 ose Nderrohet ..

Shitet nga: Opel Vectra 3100€ 01 Sht 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Kavajë
--O K A Z I O N--

Shitet Opel vektra
Motorr 1.9 me nafte
Me 6 marshe,
CDTI --T dhe I me te kuqe
Shpenzon 5-6 liter per 100 km
Ngjyre gri,
Me portobagazh, me 5 porta
Me kasetofon origjinal me bagazhier,Me blutooth
Timon ne krah te djathe,
Me kondicioner
Me dokumenta te rregullta shqiptare te bera deri ne prill 2018
Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike,
Shume e pershtatshme dhe shum e rehatshme
Cmim i negociueshem
4 miljon lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim