Chevrolet Spark benzin -10 NDERROHET

Shitet nga: chevrolet 16 Pri 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Kavajë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Spark
chevrolet spark viti 2010 me dogan dhe me targa shqiptare,motorr 1000cc .makina esht me 4 porta dhe ne gjendje shum te mire.nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi shitet ose nderrohet.sms
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim