shes super motorr zonsheng 125 cc- 2007

Shitet nga: xxx 10 Jan 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Viti: 2007
Komuna: Gramsh
Motoçikleta : Të tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: 125
shes motorr modeli zonsheng me pjese japoneze si te honda-astres 125 cc i 2007 ne gjendje perfekte goma te reja te gjitha sherbimet e bera rregullisht. nuk ka asnje difekt dhe shum i fuqishem, i mbajtur nga merakli, shitet per arsye mosperdorimi. pa letra. cmimi 400 ero i pa diskutueshem. mos telefononi kot.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim