U shit Toyota Land Cruiser

Shitet nga: Fatjon 01 Mar 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 888 EUR   10 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Gramsh
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Land Crusier
Toyota ne gjendje shume te mire 2982 cc , 4x4 sallon lekure bezhe sedilje me buton dhe me ngrohje timoni i levizshem shum e shpejt dhe e fuqishme, xhama dhe pasqyra elektrike, tavan xhami me buton starti tek leva e marshit , mbyllje qendrore me pult, bagazhjere me 10 cd.full opsion eshte perdorur vetem nga nje pronar eshte e mirembajtur dhe ka qendruar gjithmon ne garazh, mbreti i foristradave me goma aktive para, etj etj, full. mund te nderrohet me < vw pasat. touran benz audi mbi 2006
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim