Mercedes 250

Shitet nga: Mersi 28 Pri 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Viti: 1992
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gramsh
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Mercedes Benz E class 250 kambio automatike, naftë, ngjyre Gri erret, viti 1992, me dokumenta deri ne Dhjetor 2017.Ne gjendje te mire pune dhe sherbime te bera ne kohe, shitet 200.000 Lekë I diskutueshëm.

çmimi: 200.000 Lekë - I diskutueshëm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim