Land Rover Range Rover

Shitet nga: Xhaferr Lleshi 09 Jan 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR   2 200 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gramsh
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Range Rover
Range Rover motorr 2,5 td, Dokumenta te rregullta deri ne tetor 2017, ne gjendje te mire pune,sedilje lekure,goma dimerore,disqe orgjinale alumini ,baxha,mbrojtese metalik te fenereve dhe sinjaleve para mbrapa,impiant muzike .Mundesi nderrimi me Benz 200 ose 220 te vit prodhimi 1994 e lart.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim