Zetor KUBOTA

Shitet nga: Gjergji 15 Jan 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

540 000 LEK   600 000 LEK

Komuna: Gramsh
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Kubota
OKAZION>>>>>Shes per arsye mosperdorimi zetor Kubota L1801 18KW,4x4=24 kuaj fuqi,shum ekonomik ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike me te katerta gomat te reja te sapo nderruara.
---------------------Ka keto agregate:
Plug 2vesh italian,
Freze origjinale japoneze ,
Rimorkio 1,5 toneshe
Nje thike per pastrime te ndryshme dherash e cila funksionon me ane te hidraulikut mbrapa,
si edhe nje kove shum praktike per transporte te vogla.
068 32 82 125
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim