Mercedes Benz 4x4 1928

Shitet nga: Dhori 15 Krr 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 500 EUR   16 500 EUR

Komuna: Gjirokastër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamion vetshkarkues nga tre ane me vinxh hiab dhe me kove ne gjendje shume te mire. (Nderohet me Mercedes vetshkarkues me tre aks 6x4 dhe me vinxh plus differencen)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim