Diagnostikues Per Makina!!

Shitet nga: xXx 26 Krr 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

105 EUR   130 EUR

Komuna: Gjirokastër
Diagnostikues per makina te ndryshme duke perfshir ketu: Ferrari ,Porsche ,Lamborghini ,BMW ,Audi etj...
Paketa mund te kontrolloj difektet qe ka makina sensoret e ndryshem qe ndodhen ne motor mund te fshij gabimet dhe llambat qe rrin nedezur ne kroskot pasi ja keni ndrequr difektin ,mund te shikohet karikon apo jo dinamua sa volt merr bateria e shum te tjera.Paketa dhe programi mund te perdoret per servise ose perdorim personal,programi mund te instalohet ne cdo laptop.
Paketa perdoret me programin delphi.
Shiten : Paketa,fishat dhe programi perkates qe esht deplhi. Super i sakt.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim