VW Sharan 1.9 TDI super gjendje asnje gervishje

Shitet nga: Niko 18 Qer 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjirokastër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Sharan
Shitet sharan viti 2005 ne gjendje shum te mir brenda jasht asnje gervishtje si dhe motorike
Eshte perdorur vetem per familje
Navigator
Bagazhjer me kapacitet 6 cd
Mbyllje qendrore me pult
Xhamat e pasem te zinj dhe elektrik
ESP
ABS
Shum ekonomik
CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim