VW Sharan 1.9 TDI

Shitet nga: 03 Sht 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjirokastër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Sharan
Shitet sharan viti 2005 ne gjendje shum te mir brenda jasht asnje gervishtje si dhe motorike
Eshte perdorur vetem per familje
Navigator
Bagazhjer me kapacitet 6 cd
Mbyllje qendrore me pult
Xhamat e pasem te zinj dhe elektrik
ESP
ABS
Shum ekonomik sapo i kam ber te gjitha sherbimet 4 goma t reja amortizator vajra filtra gomina te gjitha nuk i mungon asgje..nuk ka n3voje per m3 shume reklame
CMIMI I DISKUTUESHEM vetem serioze
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim