shitet ose ndrohet golf 4 super yll

Shitet nga: ceku Dje 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjirokastër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shes ose nderroj golf 4 1,6 16 v benzin .makina esht ne gjendje shuum te mir motorike dhe xhenerike e gtshme per cdo lloj prove makina ndrrohet me nj makin m te lart se golfi per n fshat per m sh info 0694557997.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim