VW Touareg -05 MUNDESINDERIMI

Shitet nga: basha 11 Jan 01:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjirokastër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touareg
makina eshte shum ne gjendje.Full ekstra xhamat e zinj origjinal.ka pak koh qe ka ardhur ne shqiperi .shitet per arsye mosperdorimi.Mundesi nderimi me makin tjeter + dhe - diferencen....varet nga lloji I makines. Makina eshte pa dogan....kontakoni ne viber ose watsap
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim