Mercedes E220

Shitet nga: Jorgo 07 Mar 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR   3 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjirokastër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 220
Makina eshte ne gjendje te mire xhenerike dhe motorIke shitet per arsye se perdor makine tjeter dhe kjo eshte e mbyllur. E220 me portobagazh manual. Documenta dhe siguracion deri ne maj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim