Shitet& nderrohet Mercedes CLK200 benzin+gaz

Shitet nga: Guxim 22 Jan 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR   4 000 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjirokastër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: CLK-Class / Mercedes-Benz
Modeli: CLK 200
shitet ose nderohet mercedez benc
Makina eshte ne gjendie perfekte motorrike dhe xhenerike .Goma te reja
Sallon lekure e zeze ne gjendie te mire
Dvd ,kondisioner.Nderohet me nje makine me te madhe gaz benzine ose foristrade plus minus diferencen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim