Kia Sportage 1.9 dizel -01

Shitet nga: orgest 20 Pri 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Gjirokastër
shes kia sportage 1.9 nafte.4x4 . viti 2001 . ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike.te interesuarit te kontaktojne ne tel.medokumenta te paguara deri ne mars 20016.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim