Biciklet 28-ce

Shitet nga: al 19 Tet 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 LEK

Komuna: Fier
: Biçikleta
Bicikleta eshte e kolauduar dhe ne gjendje shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim