Kontroller - Mixer Numark N4

Shitet nga: fatjon 24 Pri 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR   400 EUR

Komuna: Fier
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes kontroller - mixer Numark N4 shume pak i perdorur. Ka akoma qesken mbrojtese.
Shitet per arsyeje mosperdorimi.
Cmimi i pa diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim