RCF ART 712A MK2 ACTIVE

Shitet nga: rei 24 Tet 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
SHITEN 2 BOKSE RCF ART 712A MK2 TE AMPLIFIKUAR , JAN TE RI NE KUTI,.

POTENCA 700WATT RMS, 1400WATT PEAK

BOKSE SHUM POTENT DHE CILESOR PER MUZIK LIVE DHE PER DJ. JAN MODELI ME I SHITUR I RCF.

EMAIL:rei_cuko@yahoo.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim