LG G2 dhe LG G3

Shitet nga: g2 Sot 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhuesi: LG
Modeli: G2
i ri ne kuti ngjyre e bardhe .. LG G2 dhe LG G3 ............
.
.

.........LG G2 shitet 200 mij lek
Ekrani 5.2 inç
Memoria 32gb
RAm 2gb
Procesori quadcore 2.3ghz
Kamera 13megapixel full hd

........................................................................................................................................................
.
.
.


i ri ne kuti LG G3 ..ngjyre gold dhe e zeze shitet 250 mij lek copa..................EKRANI 5.5 INÇ (~538 ppi pixel density).........KAMERA 13 MEGAPIXEL FULL HD........MEMORIA 32GB .....RAM 3GB........PROÇESORI QUADCORE 2.5 GHZ..............................cmim i padiskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim