LG G2 dhe LG G3 LG G4 dhe LG G PRO

Shitet nga: g2 Sot 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhuesi: LG
Modeli: G2
i ri ne kuti .. LG G2 ... LG G3 ....LG G4.......LG G PRO.
.
.....................LG G4 230 mij lek i ri nkuti
............ 32 gb memoria...16 megapiksel kamera ....ekrani 5.5inç
..... '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''.LG G PRO i ri ne kuti ngjyra e bardhe dhe e zeze ..shitet ..150 mij lek..........EKRANI 5.5INÇ.........KAMERA 13MEGAPIXEL FULL HD ..........MEMORIA 32GB.........RAM 2........PROÇESORI 1.7GHZ.......................
.........LG G2 shitet 150 mij lek
Ekrani 5.2 inç
Memoria 32gb
RAm 2gb
Procesori quadcore 2.3ghz
Kamera 13megapixel full hd

........................................................................................................................................................
.
.
.


i ri ne kuti LG G3 ..ngjyre gold dhe e zeze shitet 180 mij lek copa..................EKRANI 5.5 INÇ (~538 ppi pixel density).........KAMERA 13 MEGAPIXEL FULL HD........MEMORIA 32GB .....RAM 3GB........PROÇESORI QUADCORE 2.5 GHZ..............................cmim i padiskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim