LG G2 dhe LG G PRO

Shitet nga: g2 Dje 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhuesi: LG
Modeli: G2
i ri ne kuti ngjyre e bardhe .. LG G2 dhe LG G PRO ............
.
.

.........LG G2 shitet 200 mij lek
Ekrani 5.2 inç
Memoria 32gb
RAm 2gb
Procesori quadcore 2.3ghz
Kamera 13megapixel full hd

........................................................................................................................................................
.
.
.
LG G PRO shitet 170 mij lek
Ekrani 5.5inç
Ram 2gb
Memoria 32gb
Procesori quadcore 1.7ghz
Kamera 13 megapixel full hd
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim