Playstation 3 320 gb + 18 ps3 games

Shitet nga: ilir lamaj 19 Nën 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Fier
1 ps3 console 320gb
1 ps3 dual shock
1 hdmi ps3 cable
17 ps3 games here: almost all new..
1 gta4
2 gta liberty city
3 uncharted 1 fortune drake
4 uncharted 2 among thiefs
5 uncharted 3 drake deception
6 resident evil 5 gold edition
7 recident evil 6
8 la noire
9 sniper elite 2
10 splinter cell blacklist
11 skyrim game of year
12 call of duty black ops
13 resistance 2
14 assassins creeds brotherhood
15 socum online confrotation
16 red dead redemption
17 assassins creed 3
18 revelation assassin creed

eshte ne gjendje te persosur dhe ,mund ta provoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim