SUPER OKAZION !!! KOLLTUQE PER BAR RESTORANTE

Shitet nga: KOLLTUQE Sot 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHES 12 KOLLTUQE ME CMIM SHUM TE LIRE ,,,,JAN SHUM PAK TE PERDORUR,,,DHE TE NJE CILESIE TE LARTE,,,PER ME SHUM,,,,0698327651
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim