Fasule te bardha

Shitet nga: edi 15 Nën 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Fasule te bardha dhe te kuqe ,shiten me shumic
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim