SUPER OKAZION KOLLTUQE OFERTE E LIMITUAR

Shitet nga: KOLLTUQE Sot 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHES 12 KOLLTUQE ME CMIM SHUM TE LIRE ,,,,JAN SHUM PAK TE PERDORUR,,,DHE TE NJE CILESIE TE LARTE,,, cmimi shum OKAZION,,,, KAN KUSHTUAR 100 EURO PER COP, SHITEN PER 50 000 leke te 12 kolltuqet,,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim