PAJISJE DYQANI MISHI BANAK FRIGORIFER 2.5X1.1METER

Shitet nga: Tomorr Dje 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
PAISJE DYQAN MISHI banak frigorifer pastorfrigor, 2.5m x 1.1m . . Paisje origjinale e ardhura nga Italia.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim