PAJISJE DYQANI MISHI BANAK DHOME FRIGORIFERIKE

Shitet nga: Tomorr 09 Tet 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
PAISJE DYQAN MISHI banak frigorifer pastorfrigor, 2.5m x 1.1m 850w. dhome frigoriferike 1.65 x 1.65m 1.2 kw panele 8 . Paisje origjinale te ardhura nga Italia.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim