MBRAPAKOLP GOLF 5 R32

Shitet nga: JULI Dje 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
SHESE MBRAPAKOLP GOLF 5 GTI DHE R32 GT
FILLOJN NGA 150 € DERI 250 €.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim