Kit badikit Golf 5 Gti

Shitet nga: Juli Sot 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shese kit badikit Golf 5 Gti, parakolp, mbrapakolp, dhe dy bordura anesore. montohen ne cdo lloj golf 5.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim