Kit badikit Golf 5 GTI.

Shitet nga: Juli Dje 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shese kit badikit Golf 5 Gti, parakolp, mbrapakolp, dhe dy bordura anesore. montohen ne cdo lloj golf 5.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim