BORDURA ANSORE PER GOLF 5 GTI R32

Shitet nga: JULI Dje 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
SHESE BORDURA PER GOLF 5 GTI ,R32 ,PERSHTATEN PER CDO LLOJ GOLF 5.BORDURAT ORGJINALE PLASTIK KUSHTOJN 160 €
PORDURAT REZIN KUSHTOJNE 170 MIJ LEKE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim