Sym evo gts 250 i me dogane te paguar 2013

Shitet nga: OKAZIONE Dje 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR   2 350 EUR

Viti: 2013
Komuna: Fier
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: SYM
Modeli: Sym Joymax 125
motorri eshte 250 evo me ineksion i sapo ardhur nga greqia ne gjendje super te mire me sherbimet e bera ne kohe dhe me liber sherbimesh me antifurt orgjinal drita i ka led
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim