Piaggio ZIP 100cc 4T -07

Shitet nga: Genci 22 Sht 06:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Viti: 2007
Komuna: Fier
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Piaggio
Modeli: X7
Shitet scooter Piaggio ZIP 100cc me motor 4T dhe me bagazhieren e vet origjinale me dogane te prer gati per dokumenta dhe targa shqiptare ne gjendje optimale .Asnje dite
i perdorur ne Shqiperi .Ne gjendje shume te mire mekanike dhe me garanci ,me bateri te re .
I perdorur nga femer moshatare .harxhon vetem 2.5 litra ne qytet shume ekonomik. Shitet per arsye mosperdorimi. Rruhet ne garazh.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim