OKAZION !!!!!!! GILERA RUNNER ST 200cc -09

Shitet nga: Genci 22 Sht 06:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Fier
Motoçikleta : Skuter
Shitet motor Gilera Runner ST 200 4T special edition me 4Valvola ne cilinder prodhim sportiv me 21 kuaj fuqi super i shpejte dhe ekonomik me sasi te limituar shitjeve per vitin e tij ,drita Bi-Xenon, goma 80% . Motori eshte me dogane te prere dhe me targa shqiptare
i ardhur nga Greqia dhe ne gjendje perfekte mekanike,
xhenerike dhe vizuale .
Shume pak i perdorur ne Shqiperi shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi i fundit !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim