Mercedes S320 CDI UUU SHIIIITT

Shitet nga: Andi 18 Shk 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 999 EUR   4 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: S-Class / Mercedes-Benz
Modeli: S 320
Mercedes benc s320 cdi viti 01ne gjendje shum te mire.me sherbimet e bera gjithmon ne kohe lukun e ka 2005 megjith stopa dhe fenera.makina i ka te gjitha sherbimet e sapobera esht top fare
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim