U SHIT MERCEDES E280 CDI SPORTPACKET

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Kanani Dje 09:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 280
- AUTO KANANI
- SALLONI MAKINAVE GJERMANE FIER

MAKINA U SHIT

- MERCEDES BENZ EVO 280 CDI SPORTPACKET
- VITI PRODHIMIT 12-2007
- MOTORRI 280 CDI "V6" (nuk preket nga taksa e luksit )
- KAMBIO AUTOMATIKE 7G TRONIK MARSHA NE TIMON F1
- EURO 4 ME FILTER PARTIKOLAR
- 188.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SERVISI
- KLIMA AUTOMATIKE
- RADIO / CD / NAVI / TELEFON /AUX /BAGAZHIER 6CD / BLUETOTH
SISTEM MUZIKE HARMAN/KARDON LOGIC7
- SENSORE PARKIMI PARA+MPRAPA
- FENERET INTELLIGENT BIXENON DHE ME LARJE
- SEDILJE ELEKTRIKE ME NGROHJE
- SALLON LEKURE SHUM I PASTER
- DISQE ALUMINI 18" ME 4 GOMAT VERE 85%

MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA ME TVSH TE PAGUAR GATI PER TARGA . GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE VIZUALE . GATI PER CDO LLOJ PROVE
MUNDESI NDERRIMI

MOS HEZITONI TE NA VIZITONI NE AMBJENTET TONA :
ADRESA : rruga SHENJT " LEONARDO MURIALDO " NR-10 perbri me HOTEL DASHAMIR

MAKINA U SHIT

CEL : 069 7521979

SALLONI MAKINAVE GJERMANE FIER

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim