U SHIT MERCEDES E220 CDI AVANTGARDE

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Kanani 16 Jan 18:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 220
---- AUTO KANANI -----
--- SALLONI MAKINAVE GJERMANE FIER ---
--- MERCEDES-BENZ EVO "
--- MOTORRI 220 CDI
--- KAMBIO AUTOMATIK + TIP TRONIK
--- 191.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SERVISI
--- EURO 4 ME FILTER PARTIKOLAR
--- VITI PRODHIMIT 2006
--- KLIMA AUTOMATIK
--- RADIO / CD /NAVI / TEL / BLUETOTH / AUX
--- SEDILJE ELEKTRIKE DHE ME NGROHJE
--- SALLON ALCANTARA
--- SENSORE PARKIMI ORGJINAL PARA-MBRAPA
--- FENERET BI-XENON DHE ME LARJE
--- BAXHA XHAMI
--- XHAMA ANTIREFLEX
--- DISQE ALUMINI 18" TE GJER MBRAPA
ME GOMAT VERE 99% TE REJA '

--- MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA ME TVSH TE PAGUAR GATI PER TARGA
--- GJENDJA TEKNIKE DHE VIZUALE PERFEKTE
MOS HEZITONI TE NA VIZITONI NE AMBJENTET TONA
ADRESA : rruga : " LEONARDO MURIALDO " NR 10 PERBRI ME HOTEL DASHAMIR
TEL : 069 530 2442

SALLONI MAKINAVE GJERMANE FIER

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim