MERCEDES E280 CDI SPORTPACKET

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Kanani Dje 18:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

11 999 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 280
--- AUTO KANANI
-- SALLONI MAKINAVE GJERMANE FIER
-- MERCEDES BENZ EVO 280 CDI SPORTPACKET
-- VITI PRODHIMIT 12-2007
-- MOTORRI 280 CDI "V6" (nuk preket nga taksa e luksit )
-- KAMBIO AUTOMATIKE 7G TRONIK MARSHA NE TIMON F1
-- EURO 4 ME FILTER PARTIKOLAR
-- 188.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SERVISI
-- KLIMA AUTOMATIKE
-- RADIO / CD / NAVI / TELEFON /AUX /BAGAZHIER 6CD / BLUETOTH
SISTEM MUZIKE HARMAN/KARDON LOGIC7
-- SENSORE PARKIMI PARA+MPRAPA
-- FENERET INTELLIGENT BIXENON DHE ME LARJE
-- SEDILJE ELEKTRIKE ME NGROHJE
-- SALLON LEKURE SHUM I PASTER
-- DISQE ALUMINI 18" ME 4 GOMAT VERE 85%

MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA ME TVSH TE PAGUAR GATI PER TARGA . GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE VIZUALE . GATI PER CDO LLOJ PROVE
MUNDESI NDERRIMI

MOS HEZITONI TE NA VIZITONI NE AMBJENTET TONA :
ADRESA : rruga SHENJT " LEONARDO MURIALDO " NR-10 perbri me HOTEL DASHAMIR
CMIMI ';' 12.700 EURO
CEL : 069 530 2442

SALLONI MAKINAVE GJERMANE FIER

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim